Sokół lepszy w pierwszej połowie...

W XXII kol o mistrzostwo kl. Okręgowej UKS przegrał w meczu wyjazdowym w Pudliszkach 4:2 (0:2)

UKS zdominował pierwsze 45' i tym samym udokumentował to dwoma golami. Jedno trafienie zaliczył Łukasz Józefowski a drugiego gola dołożył nasz najmłodszy zawodnik Patryk Matyski... Mimo prowadzenia 2:0 podopieczni Józefowskiego mogli dwukrotnie podwyższyć rezultat spotkania... Niestety brak skuteczności powoduje, że po bardzo dobrej pierwszej odsłonie meczu schodzimy do szatni z dwubramkową przewagą nad gospodarzami...

W drugich 45' mecz całkowicie się obrócił na naszą niekorzyść... Najpierw sędzia wskazuję jedenastkę dla drużyny z Pudliszek z kapelusza... Nasz zawodnik wybija piłkę w polu karnym na co wpadł Jerszyński i pada na murawę... Sędziego gwizdek milczy lecz po chwili i naciskach kibiców miejscowej drużyny sędzia wskazuje na wapno... Po tym golu kontaktowym Zjednoczeni ruszyli do ataków i z minuty na minutę nasz zespół opadał z sił co wykorzystali miejscowi strzelając nam jeszcze trzy gole... Niestety kolejny raz mimo okrojonego składu UKS nie dojechał do końca meczu i pkt zostają w drużynie z Pudliszek...